• آخرین بروز رسانی : 1400/03/17

اخبار > فراخوان هشتمین مصاحبه برای پذیرفته شدگان هشتمین آزمون استخدامی انتقال خون

 


  چاپ        ارسال به دوست

فراخوان هشتمین مصاحبه برای پذیرفته شدگان هشتمین آزمون استخدامی انتقال خون

نفراتی که در مرحله دوم هشتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی و در قالب سهمیه سازمان انتقال خون ایران توسط سازمان سنجش آموزش کشور پذیرفته شده اند، برای مصاحبه استخدامی و تخصصی فراخوانده شدند.

به گزارش روابط عمومی سازمان انتقال خون؛ پذیرفته شدگان مرحله دوم هشتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی (سازمان انتقال خون ایران) توسط سازمان سنجش آموزش کشور، به مصاحبه دعوت شدند.

با عنایت به بند "ج" بخش ششم دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی و با توجه به شیوع ویروس کرونا ( کووید 19) و وضعیت کنونی کشور، انجام مصاحبه استخدامی به صورت مجازی برگزار خواهد شد و زمان بندی مصاحبه تخصصی به تفکیک عناوین شغلی روز شنبه مورخ 25/2/1400 بر روی سایت سازمان انتقال خون ایران به نشانی www.ibto.irاطلاع رسانی خواهد شد.

معرفی شدگان در روز مصاحبه تعیین شده در مراکز ادارات کل انتقال خون پذیرفته شده حضور یافتهو مصاحبه توسط مصاحبه گران مستقر در ستاد مرکزی سازمان انتقال خون ایران بصورت مجازی انجام خواهد شد و داوطلبانی که اطلاعات خود اظهاری و مدارک و مستندات آنان توسط دستگاه تایید گردیده است، موظفند جهت شرکت در مصاحبه استخدامی با به همراه داشتن اصل مدارک ذیل  به مراکز ادارات کل انتقال خون استان مربوطه مراجعه نمایند.

داوطلبان گرامی ضروری است در روز مصاحبه تخصصی، مدارک ذیل را به همراه داشته باشند:

·         داوطلبانی که دارای رتبه اول تا سوم در مقطع تحصیلی میان دانشجویان هم رشته و هم ورودی خود را دارا می باشند، کارنامه تحصیلی خود که رتبه داوطلب در آن ذکر شده و با گواهی معتبر از دانشگاه را ارائه نمایند.

·         در خصوص برگزیدگان المپیادهای علمی دانشجویی، ارائه گواهی معتبر از برگزار کنندگان المپیادهای علمی دانشجویی ضروری است.

·         مقالات علمی-پژوهشی و علمی- ترویجی (نشریات داخلی و خارجی معتبر).

·         مقالات چاپ شده در کنفرانسه و همایشهای معتبر ملی نمایه شده در (ISCو یا CIVILICA) و همایشهای بین المللی.

·         برای دارندگان کتاب تالیفی و یا ترجمه، مجلد کتاب و یا گواهی معتبر از سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران آالزامی است.

·         کسب مقام در اامپیادهای علمی، جشنوارههای معتبر علمی( خوارزمی، جوان خوارزمی، رازی و فارابی) و فناوری،هنری،فرهنگی و ادبی،دینی، رسانه، کودکان و نوجوانان، زنان، دولت و نهادها، سینمایی.

·         مدرک زبان انگلیسی معتبرIELTS،TOFEL،TOLIMO،MSRT).

·         یک جلد پایان نامهبرای دارندگان مدرک تحصیلی فوق لیسانس و دکتری.

·         ارائه کارنامه قبولی در هشتمین آزمون استخدامی.

ضمناً داوطلبانی که جدیداٌ  و برای اولین بار اسامی آنها در مرحله دوم ازسوی سازمان سنجش آموزش کشور جهت مصاحبه تخصصی به سازمان انتقال خون اعلام شده است می بایست در روز مصاحبه مدارک ذیل را ارائه نمایند.

مدارک مورد نیاز:

در زمان مراجعه بهمراه داشتن اصل مدارک الزامی است.

تصویر کلیه مدارک بر روی برگ A4تهیه گردد

1-عکس 4*3 دو قطعه جدید

2- مدرک تحصیلی با توجه به شرایط احراز اعلام شده در دفترچه آزمون

3- کارت ملی

4- شناسنامه(تصویر از کلیه صفحات)

5-کارت  پایان خدمت نظام وظیفه عمومی یا معافیت دائم (ویژه برادران)

6-گواهی پایان طرح نیروی انسانی یا معافیت از آن

7- مدارک دال بر بومی بودن مندرج در آگهی استخدام و اطلاعیه سازمان سنجش

8- مدارک مبنی بر ایثارگری، معلولین عادی حسب مورد از مراجع ذیربط

9-مدرک دال بر حافظ بودن قرآن حسب مورد از مراجع ذیربط

10- کارنامه پرینت گرفته شده از سایت سنجش

بنابراین گزارش باید توجه داشت که عدم مراجعه در موعد مقرر برای انجام مصاحبه تخصصی به منزله انصراف از ادامه روند استخدامی تلقی گردیده و داوطلب حق هیچ گونه اعتراضی در این خصوص نخواهد داشت و رعایت کلیه پروتکلهای بهداشتی در زمان انجام مصاحبه از جمله به همراه داشتن ماسک الزامی است.

 


١٠:٢١ - دوشنبه ١٣ ارديبهشت ١٤٠٠    /    عدد : ٢٠٣٢٧    /    تعداد نمایش : ٨٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج